NEUROCENTRUM
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Kształciła się i przez wiele lat pracowała w Klinice Neurologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Była długoletnim ordynatorem oddziału Epileptologii i Neurologii Dziecięcej w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu padaczki u dzieci i młodzieży (w tym opornej na leczenie) oraz zagadnieniami zaburzeń neurorozwojowch u dzieci.
Pracę doktorską poświęciła ocenie neurorozwojowej wcześniaków i niemowląt z zaburzeniami okresu okołoporodowego.
Posiada Certyfikat z Epileptologii przyznawany przez Polskie Towarzystwo Epileptologii. Jest autorką wielu prac naukowych na temat padaczki, a także organizatorką i wykładowcą pierwszego w Polsce kursu z Epileptologii Klinicznej, adresowanego do neurologów i neurologów dziecięcych.
Od kilku lat dr Bielicka-Cymerman współpracuje z psychiatrami dziecięcymi konsultując dzieci ze spectrum całościowych zaburzeń rozwoju (m.in. z autyzmem, zespołem Aspergera i in.)
Założyła i była pierwszą prezes Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Chorych na Padaczkę.
Czytaj więcejSpecjalista neurologii dziecięcej. Wiele lat pracowała w szpitalu przy ul. Siennej w Oddziale Neuroinfekcji, a następnie w Oddziale Neurologii w Dziekanowie Leśnym i Oddziale Epileptologii i Neurologii Dziecięcej w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci. Aktualnie pracuje jako starszy asystent w szpitalu w Dziekanowie Leśnym.
Specjalista neurologii dziecięcej. Pracowała i kształciła się w neurologii dziecięcej w Oddziale Neurologii w Dziekanowie Leśnym, a następnie w Oddziale Epileptologii i Neurologii Dziecięcej w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci. Aktualnie pracuje jako starszy asystent w Klinice Neurologii Instytutu Matki i Dziecka.
Specjalista neurologii dziecięcej. Od początku swojej pracy zawodowej pracowała w Oddziale Neurologii Dziecięcej, początkowo w Dziekanowie Leśnym, a następnie w Oddziale Epileptologii i Neurologii Dziecięcej w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci.Aktualnie pracuje jako starszy asystentw szpitalu w Dziekanowie Leśnym.
W prygotowaniu. Więcej informacji wkrótce.
Specjalista neurologii dorosłych, kształciła się i pracowała w Klinice Epileptologii i Neurologii CMKP w Warszawie, posiada również specjalizację z neurologii dziecięcej. Pracowała w Klinice Neurologii Dziecięcej IMiDz oraz w Oddziale Neurologii Dziecięcej w Dziekanowie Leśnym.
Psycholog o specjalizacji społeczna psychologia kliniczna. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie licznych praktyk, m.in. w Centrum Psychoterapii (dzieci z zaburzeniami mowy), a także na licznych szkoleniach z zakresu zaburzeń neurorozwojowych, całościowych zaburzeń rozwoju (autyzm, Zespół Aspergera). Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzinami, które zdobyła pracując w Poradni Rehabilitacji Neurologicznej i Ośrodku Wczesnej Interwencji i Rehabilitacji dla Niemowląt, Dzieci i Młodzieży w Warszawie.
Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Prowadzi konsultacje dla rodziców oraz terapie psychologiczne dla dzieci w różnym wieku. Współpracuje z neurologopedą, psychiatrą i neurologiem w zakresie diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) oraz ze spectrum całościowych zaburzeń rozwoju. Udziela kompleksowej pomocy psychologicznej dla dzieci i ich rodziców.
Terapeutka z długoletnią praktyką zawodową, od zawsze związana z neurologią dziecięcą. Współpracowała ze znanymi ośrodkami w Warszawie. Doskonaliła umiejętności w Insytucie Peto w Budapeszcie. Zdobyte doświadczenie i praca w świetnych zespołach terapeutycznych sprawiły, że posiada szeroką wiedzę z zakresu wczesnego wspomagania niemowląt. Brała również udział w badaniach klinicznych.
Od początku kariery zawodowej jest zaangażowana w pracę z małymi i większymi pacjentami. Doświadczenie zdobywała pracując w znanych warszawskich ośrodkach terapeutycznych specjalizujących się w terapii niemowląt i małych dzieci z zaburzeniami neurologicznymi. Posiada szeroką wiedzę z zakresu wczesnego wspomagania niemowląt, popartą licznymi szkoleniami i współpracą ze specjalistami w dziedzinie logopedii, psychologii i pedagogiki. Brała również udział w badaniach klinicznych.
Neurologopeda, logopeda, pedagog - specjalista w zakresie zaburzeń komunikacyjnych. Studiowała na UKSW na kierunku logopedia oraz na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku neurologopedia. Doświadczenie zawodowe zdobywała przez wiele lat pracując w Poradni Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży oraz Poradni Logopedycznej oraz na licznych kursach i szkoleniach.