Neurocentrum

LOGO

NEUROCENTRUM

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

pon-pt 16:00-20:00
tel: 797-383-398
neurocentrum@neurocentrum.com.pl emailO Neurocentrum
 

O Neurocentrum

Misja Neurocentrum


Neurocentrum (wcześniej Mazowieckie Centrum Epileptologii i Neurologii Dziecięcej) powstało w roku 2000 jako prywatny, niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Oferujemy do Państwa dyspozycji ośrodek zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób neurologicznych u dzieci i młodzieży. Zapewniamy pacjentom kontynuację leczenia po ukończeniu 18 r.ż. u neurologów specjalizujących się w leczeniu chorób neurologicznych u osób dorosłych.


Kierownik medyczny

dr n. med. Jolanta Bielicka-Cymerman, specjalista neurologii dziecięcej.

Kształciła się i przez wiele lat pracowała w Klinice Neurologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Była długoletnim ordynatorem oddziału Epileptologii i Neurologii Dziecięcej w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu padaczki u dzieci i młodzieży (w tym opornej na leczenie) oraz zagadnieniami zaburzeń neurorozwojowch u dzieci.

Pracę doktorską poświęciła ocenie neurorozwojowej wcześniaków i niemowląt z zaburzeniami okresu okołoporodowego.

Posiada Certyfikat z Epileptologii przyznawany przez Polskie Towarzystwo Epileptologii. Jest autorką wielu prac naukowych na temat padaczki, a także organizatorką i wykładowcą pierwszego w Polsce kursu z Epileptologii Klinicznej, adresowanego do neurologów i neurologów dziecięcych.

Od kilku lat dr Bielicka-Cymerman współpracuje z psychiatrami dziecięcymi konsultując dzieci ze spectrum całościowych zaburzeń rozwoju (m.in. z autyzmem, zespołem Aspergera i in.)

Założyła i była pierwszą prezes Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Chorych na Padaczkę.


Gdzie nas znaleźć?

Neurocentrum mieści się przy ul. Żeromskiego 1 w Warszawie, tuż obok stacji metra Słodowiec. Mapka dojazdowa znajduje się na zakładce Kontakt


Można nas znaleźć również na Facebooku